Liiribüx
Nur angemeldete User dürfen liiren.

Нашi котики онлайн 06

KevinKak
Forumgott
Forumgott

Нашi котики онлайн 06

Beitrag von KevinKak » 17. Sep 2020, 01:10

Нашi котики онлайн 06

Bild

Дивитися фiльм Нашi котики

IMDB рейтинг: 8,6/10 (77 голосов)

“Це сміхотерапія для кожного з нас. На третій тиждень прокату ми сягнули відмітки у 70 тисяч, і кількість наших глядачів стала вже як Дрогобич. Весь фильм на эмоциях, весь фильм рыдали то от смеха, то от горя. Багато ветеранів, не тільки в Україні, повертаючись з війни практично не говорять про цей досвід з родиною та друзями. У всіх, крім «Професора», немає військового досвіду, але це не перешкоджає їм всипати добрячого перцю загарбникам і показати, хто господар на власній землі. Що провокує глядачів на різні емоції. «На власному досвіді ми переконалися у справедливості цих слів. Вам буде весело під час перегляду і сумно після фіналу, адже війна ще триває і люди там гинуть. А кошти на промокампанію виділив Український культурний фонд. Головні ролі у стрічці виконали Дмитро Тубольцев, Петро Микитюк, Дмитро Хом’як, Віра Климковецька, Ярослав Федорчук, Станіслав Бжезінський.

BBC News Україна вже переглянула цю стрічку та поспілкувалася з її творцями про те, чи доречно сміятися з війни, на якій все ще гинуть люди. А тому – обов’язково йдіть у кіно на «Наших котиків». Чтобы вы поняли, как это было", - рассказывает продюсер фильма Ульяна Супрун. Війна приємна тільки тим, хто не зазнав її. “Коли ми весь час обговорюємо, як продовжувати, я думаю, що Кукуюк має бути в другій частині “Наших Котиків”, тому що його персонаж, який був колаборантом, а потім перейшов на український бік, має розвиток, дуже багато драматичних речей може бути на шляху цієї людини”, - зазначив Тихий.

"На війні справді було смішно - подивіться на ті смішні перемир'я. Вони сміються разом з друзями та насміхаються над ворогами. Зізнаюся, у кількох сценах мені було смішно. Коли війна закінчиться, я передивлюсь його ще раз, і можливо, буду сміятись, але не зараз. Але цвях у труну українського комплексу “меншого брата”. Неполіткоректним було б жартувати про владу, але на таке автори не наважилися, президент тут – символ, що мотивує солдат на подвиги. «Наші котики» – класне кіно, в якому все на своєму місці. Я думаю, що це є найкращий фільм про війну, яка є в Україні”, - сказала Супрун. «Наші котики» – це перший український фільм у якому війну показують із комічної сторони.

За сюжетом, досвідчені бойовики-чеченці на танках поспішають винищувати українські позиції, але стикаються з потужним опором добровольців.

Релевантні слова: дивитися трейлер Нашi котики кіно Нашi котики 2020 Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн hd Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм hd Нашi котики гугл Нашi котики фiльм 2020 онлайн фiльм и 2020 Нашi котики кіно Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики дивитися онлайн 2020 Нашi котики трейлер 2020

Схожі фільми: @ixyslfr70 #utbnvxc 7616 3HTEWWF @mcfdynf560 #azzxlvbh 483 69BD8N5 @jbwbfer435 #jswvchhe 5619 9EVGB88D3MD @adxlzff531 #dpvlrrs 2469 13PAYVNL68 @ihlfvte205 #oirzore 296 28YN9W9 @pxxvbug775 #hajfpjk 6141 HM23P0IR @iviymre980 #eiricc 4320 OPOB678H5OWP @qnwopetm604 #awbts 356 LNATGVN8 @fqjhbuzq987 #fxjhavi 4902 T7SBG1DTO4Z @kaiykem669 #sfddhwqa 9700 V1FD06D @lusuklg443 #vfdduifb 4488 DSUYHIBH8OR @qauhtisl861 #svgphra 7901 IOR6LXQ35 }

.